Luks i paparë, kaq vlen veshja e vajzës së Mozzik dhe Loredanës (FOTO LAJM)

Mozzik dhe Loredana 4 muaj më parë u bënë për herë të parë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë Hana.

Loredana dhe Mozzik e kanë shfaqur kujdesin ndaj vajzës dhe duket se nuk i mungon asgjë.

Veshjet e saj firmato dhe plotë stil kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Së fundmi, Loredana ka publikuar disa foto ku tregon se i ka blerë dy dhurata të bijës.

Në videot dhe fotot e postuara shihen një palë këpucë të vogla dhe një pallto, të dyja të markës luksoze Gucci. Në një kërkim në google rezulton se këpucët kanë kushtuar 150 euro, ndërsa palltoja rreth 877 euro, pra në total 1027 euro.
Shtuar më 22/03/2019, ora 15:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori