Luks i paparë, brenda vilës së Zaimina Vasjarit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Zaimina Vasjari është një nga femrat shqiptare që së tepërmi është lakuar për jetën e saj luksoze, udhëtimet në vendet më të shtrenjta.

Tashmë ajo ishte në krye të listës, si nëna e re me format trupore më sexy. Zaimina dhe vajza e saj Khloe ndajnë shumë kohë së bashku.

Në postimet e saj të fundit Zai ka treguar një pjesë të vilës së saj. Dy vajzat bukuroshe të shtëpisë kanë zgjedhur të relaksohen më pishinën e vilës së tyre.

Shtuar më 09/08/2018, ora 13:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori