"Lufta" për foton perfekte në 'Instagram' (FOTO LAJM)

Përdoruesit e internetit kujdesen që fotot që publikojnë në mediat e tyre sociale të jenë të kuruara në detaje.

Gjithsesi, në këto raste në shumicën e rasteve, realiteti është ndryshe. Ndonjëherë mjafton vetëm këndi i duhur dhe disa filtra për ta kthyer një vend të zakonshëm në një vend ‘magjik’.

Zakonisht janë fotografët ata që i përdorin këto ‘hile’ të vogla për t’i bërë fotot sa më artistike, por tashmë pothuajse të gjithë i kanë mundësitë për të editojnë foto.

Foto-galeria e mposhtme tregon disa raste kur këndi i duhur ka sjellë realitete të ndryshme.

Shtuar më 17/08/2019, ora 11:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori