Luana zbulon trupin, ngacmon me foto (FOTO LAJM)

Prezantuesja bukuroshe Luana Vjollca, teksa ndodhet me pushime ka treguar edhe trupin e saj të tonifikuar. Përpos faktit që po shijon detin dhe rrezet e diellit, asaj nuk i mungojnë as dhuratat. Luana ka treguar në Instagram se ka marrë një buqetë me lule, në vendin ku ajo po kalon pushimet e saj. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori