Luana rrëmben një tjetër buqetë me lule (FOTO LAJM)

Vitin që lamë pas ajo thyente rekordet për buqetat me lule të dhuruara nga fansa dhe jo vetëm.

Por ja që edhe këtë vit, Luana nuk ka mundur të ri dot larg luleve dhe një buqetë të madhe e ka marrë nga një personazh të cilin ajo nuk e ka identifikuar.

Deri sa ky mister të zgjidhet, Luana preferon vetëm të postojë foto duke rrëmbyer komplimentat e shumta. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2015, ora 18:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori