Luana publikon foton, fansat i luten për rikthim (FOTO LAJM)

Luana Vjollca është njëra nga personazhet më të pëlqyera shqiptare. Ajo gëzon pamje seksi dhe provokuese, të cilën nuk ngurron që ta ekspozoj në rrjetet sociale.

fundmi ajo ka publikuar një foto ku i'u kujton fansave nëse i'u mungon emisioni i saj i fundit.

Duket se një "lum" fansash kërkojnë që ajo të kthehet në televizion pasi i mungon prezenca e saj. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2018, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori