Luana publikon foto nga palestra, Marina i lë këtë koment (FOTO LAJM)

Luana Vjollca nuk rresht së publikuari foto. Së fundi ajo ka postuar foto nga palestra, ku e veshur sportive ajo duket mjaft në formë.

''Do e vrasin këtë verë, thonë kampionet e botës'', shkruan Luana afër një thes boksi.

Nuk ka vonuar shumë dhe ka ardhur një koment nga motra e saj Marina.

''Vec me e djeg fare, flakë je!'' Edhe Luana i është kundërpërgjigjur, ''O bisha ime ti mos flit fare''. /albeu.com/
Shtuar më 10/03/2018, ora 10:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori