Luana nuk përmbahet, pas flokëve lyen edhe paruket (VIDEO)

Luana Vjollca është shfaqur në puntatën e së shtunës së kaluar me flokët ngjyrë çokollatë. Moderatorja ngjante vërtet bukur, pasi edhe paruket që kishtë vënë ishin të gjata dhe voluminoze.

Gjithsesi si një vajzë që pëlqen ndryshimet ajo nuk mund të qëndrojë gjatë tek kjo ngjyrë.

Moderatorja ka lyer edhe paruket, duke i bërë ato bionde shrkuan class.

Mesa duket bukuroshja e ekranit e pëlqen këtë ngjyrë, pasi i shkon më shumë se çdo ngjyrë tjetër. Gjithsesi Luana edhe me flokët ngjyrë çokollatë ngjante shumë bukur.
Shtuar më 16/01/2018, ora 19:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori