Luana ndez rrjetin nga pushimet, një perëndim provokues nga moderatorja

Luana Vjollca është ndër ato personazhe të ekranit që ose e duan shumë ose e kanë inat.

Ditët e fundit atë e kemi parë në shumë media online për shkak të projektit të fundit që solli me këngëtarin e mirënjohur Bujar Qamili.

Ama prej disa ditësh ajo është në pushime dhe i ka mbushur rrjetet sociale me foto provokuese.

Këtë herë Luana është shfaqur në majë të jahtit me një fustan shumë seksi, teksa shijon perëndëimin.

Edhe këtë herë fotot e saj nuk kanë mbetur pa u komentuar nga fansat. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 20:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori