Luana merr dhurata superluksoze nga markat më të shtrenjta (FOTO LAJM)

Ditëlindja e moderatores Luana Vjollca bërë të gjithë të flasin.
Një ditë e gjatë festimesh e shoqëruar nga mikeshat dhe motrat e saj pushtoi rrjetet sociale.

Por deri më tani Luana nuk kishte treguar dhuratat që mori në këtë ditë të rëndesishme të saj shkruan Ekspress.

Ashtu siç mund të mendoni Luana është mbuluar nga dhuratashtrenjta. Luana ka postuar në Instagram disa nga dhuratat, të cilat fillojnë nga Roberto Cavalli e deri tek bizhutë e shtrenjta. /albeu.com/

Shtuar më 05/09/2017, ora 13:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori