Luana fsheh diçka në ditën e saj të ditëlindjes (FOTO LAJM)

Luana Vjollca sot feston ditëlindjen.

Ajo nuk ka postuar në rrjetet sociale sot shumë nga surprizat që i kanë bërë të tjerët por ka preferuar që të hedhë një fotografi ku duket në det me një gotë shampanjë në duar dhe ka vendosur si emoji një zemër diku pranë barkut.

Edhe pse duket sikur në fakt Luana diçka po fsheh me atë zemër.

Ndoshta disa kile tepër, apo ndonjë defekt? Këtë nuk e dimë.

Gjithsesi Luana duket shumë seksi si gjithnjë.

Për përvjetorin e 26 të saj urimet në profilin e saj kanë qenë të shumta, ku i pari dhe më speciali ishte ai i motrës, Marinës. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 14:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori