Luana feston 1,6 mln fansat me një foto me bikini dhe ujë e sapun (FOTO LAJM)

Luana Vjollca ka festë sot!

Moderatorja shqiptare feston me 1,6 milionë fansat e saj në Instagram dhe ka gjetur një mënyrë tepër interesante.

Ajo ka pozuar tepër provokuese në një foto ku shfaqet me bikini. Luana ndodhet buzë një pishine dhe në sy bien flokët e saj të pushpuritur dhe fytyra natyrale pa pikë makijazhi.

Nuk e dimë nëse është një foto e bërë së fundi, apo e vjetër.

Moderatorja pritet të nisë sezonin e ri të emisionit “Shiko kush Luan”, dhe do të rikthehet me shumë surpriza këtë vjeshtë.


View this post on Instagram

1.6 M 💋

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

Shtuar më 15/09/2019, ora 15:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori