Luana e ka të qartë, kështu do "shpërthejë" pas karantinimit (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

Me after #quarantine ✌🏻

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Të gjithë personazhet e njohur kanë treguar me anë të postimeve të ndryshme në rrjetet sociale se si e kanë kaluar periudhën e vetizolimit.

Shumë prej t yre kanë pohuar se janë marrë me punët e shtëpisë, me gatime dhe duke parë filma. Megjithatë pas disa javësh, duket se shumica prej tyre dëshiron t’i kthehet sa më parë normalitetit.

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka treguar së fundmi me anë të një postimit në ‘Instagram’ se si do të veprojë ajo kur e gjitha kjo periudhë të mbarojë.

“Unë pas karantinimit”, ka shkruar Vjollca krah fotos ku shfaqet mes shumë valixhesh në aeroport. Me siguri Luanës i mungojnë udhëtimet e shumta dhe nuk do ishte çudi ta kishte menduar që tani destinacionin e parë që do të vizitojë.

Shtuar më 04/04/2020, ora 10:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori