E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Luana "djeg" Mykonosin, e tëra çokollatë dhe e veshur me të bardha (FOTO LAJM)

Padyshim që tashmë Luana Vjollca është bërë një nga femrat më të diskutuara në showbizin shqiptar.

Ajo ka nisur pushimet e këtij sezoni veror vetëm pak ditë më parë në Mykonos në Greqi dhe vërtet që po kalon mirë bazuar në imazhet që poston.


Këtë mëngjes ajo është zgjuar më sexy se kurë më parë. Mëngjesi e ka gjetur të veshur e gjitha në të bardha, një prej ngjyrave të saj të preferuara.

Luana duket se e ka shijuar shumë diellin pasi është e tëra "çokollatë" dhe duket shumë tërheqëse. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2017, ora 13:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori