Lori Hoxha poston foto pa makijazh, fansat i gjejnë një ''defekt'' (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lori Hoxha është njëra nga trashëgimtarët e gjigandit “Top Channel”.

Ajo kujdeset për çdo detaj të pamjes së saj. Por Lori Hoxha ndjek rregullin e pashkruar mes vajzave: kur ndodhesh në plazh shmang makijazhin.

Ndërsa është arratisur prej pak ditësh me pushime, fashionistja shqiptare ka vendosur që të mos tregojë vendndodhjen apo personin/personat që e shoqërojnë.

Në foton e publikuar së fundmi, Lori shfaqet kaq natyrale: Flokët e lagur, lëkura e nxirë dhe buzë detit.

Ndjekësit e saj menjëherë e vunë re faktin se Lori ishte pa makijaz, si dhe dalluan një nga “hallet” e shumë vajzave: sytë e nxirë.
Shtuar më 25/02/2018, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori