Lori Hoxha ndan pamjet nga festa speciale e ditëlindjes: Mbijetova 9862 ditë (FOTO LAJM)

Ditën e sotme, trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha, ka mbushur 27 vite nga ardhja e saj në jetë.

E para që e uroi në rrjete sociale ishte motra e saj, Sara, e cila ndau një foto shumë të ëmbël të tyren nga fëmijëria.

“Ka qenë një rrugë e çmendur, shoqja ime! Të dua shumë! Gjithmonë bashkë, do t’ia dalim pavarësisht çdo vështirësie!”- ishin fjalët e Sarës në postim.

Kjo ditë speciale nuk ka kaluar pa një festë, në të cilën vetë Lori “bëri pjesë” të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Në llogarinë e saj, 27-vjeçarja ka publikuar një foto me tortën e ditëlindjes, ndërsa krahas saj shkruan:

“Mbijetova 9862 ditë në këtë tokë! Falenderuese për të gjitha pengesat, arritjet, ngritjet, uljet, buzëqeshjet dhe lotët. Gjithçka! Po pres një udhëtim tjetër rreth diellit dhe ju falenderoj që jeni bërë pjesë!”- shkruan Lori.

Shtuar më 19/10/2020, ora 15:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori