Lori hedh foto nga Londra, ndjekësit e kritikojnë për studentët: Pse nuk i mbështet (FOTO LAJM)

Lori Hoxha trashëgimtarja e televizionit Top Channel, njihet për jetën e saj luksoze që bën.

Lori prej disa muajsh na ka treguar se jeton në Londër dhe sot ka postuar një foto nga atje ku ndodhet.

Por kaq ka njofutar që drejt saj të vërshojnë dhjetra komente kritikuese duke i kujtuar protestën e studentëve që vijon në Shqipëri.

Ka nga ato komentues të cilët i kujtojnë se ajo është ndër më të ndjekurat në rrjetet sociale dhe duke qënë e tillë duhet të bëjë një video për të treguar mbështetjen e saj ndaj tyre, gjithashtu edhe pse është moshatare me protestuesit.

Lori nuk ka reaguar dhe nuk ka mbajtur asnjë qëndrim për protestënstudentët kanë ngritur prej 5 ditësh. /albeu.com/
Shtuar më 08/12/2018, ora 15:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori