Loredanën e zë "belaja" një muaj pas lindjes së Hanës (FOTO LAJM)

Loredana dhe Mozzik janë një ndër çiftet më simpatikë të shoWbizit shqiptarë.

Ata, rreth një muaj më parë, janë bërë prindër për herë të parë me vajzën që e quajtën Hana.

Mirëpo, si çdo nënë e re dhe për Loredanën kanë nisur hallet e gjumit.

Ajo siç bën vazhdimisht ka shpërdnarë disa foto me Hanën e vogël të cilën e ka zënë gjumi.

Në njërën foto ajo ka fotografuar vajzën dhe pranë saj ka shkruar: “Hana fjeti, tani të ngrihem të heq make up-in”.

Ndërsa në foton tjetër ku shihet e shtrirë pranë Mozzik ut, Loredana ka shkruar: “Edhe Mozzik më në fund fjeti, ai është më keq se Hana”. /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2019, ora 10:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori