Loredana dhe Mozzik "thumbohen" lart e poshtë, si është marrëdhënia e saj me ish-kunatin (FOTO LAJM)

Para disa kohësh, këngëtarja mjaft e dashur nga publiku shqiptar por jo vetëm njoftoi se lidhja e saj me bashkëshortin Mozzik kishte përfunduar.

Teksa Loredana ironizon ish-in e saj nëpër postime, Mozzik publikoi këngën e tij të re “Dhelpër dinake”, e cila mendohet t’i dedikohet Loredanës.

Por, të gjithëve ju mund jtu ketë shkuar në mendje se si është marrëdhënia me pjestarët e tjerë të familjes së Mozik, duke e ditur që prej dashurisë së tyre erdhi në jetë dhe Hana.

“Qëndro cool vëlla”- i shkruan Loredana Getinjos teksa ai ishte "live" në Instagram, duke e shoqëruar me një zemër të kuqe.

Me këtë mesazh për Getinjon, reperja tregoi se pavarësisht ç’bëhet mes saj dhe Mozzik, ajo vazhdon të ketë marrëdhënie të mira me xhaxhain këngëtarin.

Shtuar më 10/11/2019, ora 11:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori