London është një artist i vogël? (FOTO LAJM)

Sara Hoxha, një nga trashëgimtaret e “Top Media”-s dhe Ledion Liço kanë tashmë një vogëlush të vogël.

Duket se London paska një talent dhe këtë e ka treguar me krenari babi i tij Ledioni.

“Të gjithë fëmijët janë artist. Problemi është si të mbeten të tillë edhe kur të rriten. Pablo Picasso”, shkruan Ledioni në postimin e tij.

Do i hyjë rrugës së artit London kur të rritet? /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2018, ora 12:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori