LONDER/ Sulmuesi i masakrës veproi i vetëm (FOTO LAJM)

"Khalid Masood, sulmuesi i cili tronditi Londrën ka vepruar i vetëm dhe nuk ka informacione që sugjerojnë se janë planifikuar sulme të tjera", ka thënë sot policia metropolitane, shkruajnë mediet ndërkombëtare.

Masood vrau tre këmbësorë dhe një polic si dhe lëndoi mbi 40 të tjerë të mërkurën e kaluar në urën Westminster.

Policia ka thënë se mbase nuk do arrijnë ta zbulojnë dot kurrë se përse Masood e bëri këtë veprim. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2017, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori