Lirohet rruga, fillon lëvizja e makinave në Vlorë (FOTO LAJM)

Wshtë liruar para pak minutash rruga nacionale Orikum-Vlorë pasi forcat xheniere kanë hequr masivin shkëmbor prej aty.

Mësohet se pasi janë siguruar që s'ka më rrezik, policia ka lejuar kalimin e makinave nga Orikumi në Vlorë dhe anasjelltas.

Nga fotot e siguruara redaksia e Albeu.com, mësohet se radha e makinave arriti deri në 5 kilometra në drejtimin Orikum-Vlorë gjatë kohës kur rruga ishte e bllokuar, ndërsa tani ka filluar lëvizja. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 15:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori