Del videoja, momenti i arrestimit të Stresit
Lindën të lidhur në stomak, binjakët ndahen tragjikisht (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një djalë i cili ka lindur me binjakun e tij të ngjitur në stomak, iu nënshtrua një operacioni të sukseshëm të ndarjes.

Në vitin 2016, Hemlata Singh, nga Jodphur, India, lindi një fëmijë të shëndetshëm të quajtur Sonni, por i lidhur me stomakun e tij ishte binjaku i tij i formuar pjesërisht, parazit, duke rrezikuar jetën e foshnjës, përcjell albeu.com.

Në vetëm nëntë ditë Sonni u nda nga binjaku dhe sic pritej, binjaku vdiq pak pas operacionit, ndërsa Sonni shkoi në shtëpi 12 ditë më vonë.

Zonja Singh tha: "Unë jam e lumtur të shoh se gjendja e fëmijës tim po përmirësohet dhe ai do të bëhet i shëndetshëm". /albeu.com/Shtuar më 17/11/2017, ora 09:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori