Linda Halimi nën magjinë e Fadil Berishës (FOTO LAJM)

Linda Halimi në objektivin e Fadil Berishës. Këngëtarja e njohur e cila ndodhet e angazhuar me muzikën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i ka lejuar vetës edhe këtë set të mrekullueshëm fotosh të fotografit shqiptare me famë botërore.

Dhe si kurrë më parë, këngëtarja ka ardhur magjishëm përmes këtyre fotove, disa prej të cilave janë publikuar nga vetë ajo. /albeu.com/
Shtuar më 23/11/2013, ora 18:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori