Liberta Spahiu vjen plot stil (FOTO LAJM)

Pëlqej
Liberta Spahiu është një nga prezantueset më të pëlqyera dhe më të dashura të publikut shqiptar.

Me ardhjen e pranverws ajo duket se po vjen plot stil.

E veshur për mrekulli, me një palë syze dielli dhe një kapelë, ajo duket mjaft tëheqëse. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2018, ora 13:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori