Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Liberta Spahiu shfaqet mbreslënëse në imazhin e fundit (FOTO LAJM)

Prezantuesja e njohru Liberta Spahiu vazhdon të jetë shumë e pëlqyer nga publiku. Ajo gjendet çdo javë pranë shikuesve për emisionit “Prive” në Klan Kosova, emision të cilin ka kohë që e drejton.

Gjithnjë në top formë dhe e kuruar në detaje, Liberta kujdeset që asnjëherë të mos zhgënjejë shikuesit.

imazhin e fundit ajo duket mjaft mbreslënëse. Së fundi moderatorja seksi është përfolur për një lidhje me këngëtarin Flori Mumajesi, por kjo nuk ka pasur asnjë komfirmim nga të dyja palët. /albeu.com/

Shtuar më 10/01/2018, ora 13:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori