LG prezanton telefonin Stylus 2 Plus (FOTO LAJM)

LG Stylus 2 Plus është modeli më i ri që vjen në treg, i cili ka ekranin 5.7-inç Full HD me rezolucion 1920x1080 pixels.

Pajisja e re është e fuqizuar m procesorin octa-core 1.4 GHz dhe vjen me dy opsione në RAM memorie, 2 ose 3 gigabajt. Memoria e brendshme e këtij telefoni është 16 ose 32 gigabajt, me mundësi zgjerimi përmes microSD.

LG Stylus 2 Plus ka baterinë 300 mAh dhe vjen me kamerën për selfie 8 megapixel ndërsa kamera kryesore është 16 megapixel. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2016, ora 12:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori