Leonora Jakupi me dhe pa grim (FOTO LAJM)

Leonora Jakupi ka krijuar një bum komentesh në Instagram, teksa ka postuar një foto ku është e pa grimuar. Komentet kanë qënë të shumta, ku nuk mungonin edhe ngacmimet.

Duket se është kthyer në një trend të fundit, ku këngëtaret të postojnë një foto pa grim. Gjithsesi, këngëtarja ndodhej në formën e saj më të mirë. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 12:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori