Lënë pas konfliktet, Noizy uron Ledrin (FOTO LAJM)

Ledri Vula dhe Noizy kanë pasur gjtihnjë konflikte mes tyre dhe për këtë janë përfolur shumë.

Mirëpo ka kohë që ata kanë rregulluar raportet e tyre dhe kanë lënë të kaluarën prapa.

Sot Ledri feston ditëlindjen dhe ndër urimet e shumta që ka marrë është edhe urimi nga Noizy.

“Edhe 100 Tjera”, ishte ky urimi që i kishte bërë Noizy Ledrit.

Ndërkohë ditë më parë Noizy kishte publikuar projektin e tij të fundit “100 Kile”, këngë kjo që është mbështetur edhe nga Ledri.

Ledri në profilin e tij në Instagram kishte postuar një fotografi nga klipi i Noizyt. /albeu.com/
Shtuar më 10/07/2017, ora 11:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori