Lejon të miturin të ngasë Ferrarin, arestohet i ati (FOTO-VIDEO)
Një biznesmen indian u arrestua pasi lejoi djalin e tij 9- vjeçar të ngasë Ferrarin e tij. Muhamed Nisham është arrestuar me akuzën ”se ka rrezikuar jetën e fëmijës” dhe “ka lejuar një të mitur, pa licencë të ngasë makinën e tij”.


Ferrari i tij është konfiskuar. Policia ndërhyri menjëherë pasi një video u ngarkua në Youtube, ku djali 9- vjeçar i të pandehurit ngiste Ferrarin F430!
Lejon të miturin të ngasë Ferrarin, arestohet i ati

Shtuar më 30/04/2013, ora 11:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori