Ja me kё shkoi Ledri pёr pushime nё Meksikё (FOTO LAJM)

Le ta themi menjёherё qё ishte me familjen.

Edhe pse prej ditёsh ai publikon foto i vetёm nё vendet e bukura tё Meksikёs dhe mendimi juaj mund tё ketё vajtur se ёshtё me njё prezencё femёrore, Ledri ka publikuar njё foto qё tregon tё vёrtetёn.

Nё udhёtimin disaditorёsh drejt Meksikёs ai ka qenё i shoqёruar nga prindёrit e tij Agron dhe Xheraldina Vula, si dhe njё grup miqsh.

Shtuar më 21/01/2017, ora 17:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori