Ledri Vula uron Era Istrefin (FOTO LAJM)

Era Istrefi sot bën 23 vjeç, por që në këtë moshë ajo ka arritur majat e suksesit në arenën ndërkombëtare.

Për Erën nuk kanë munguar urimet as nga kolegët e saj dhe as nga fansat e saj të shumtë.

Një urim për të ka bërë edhe reperi i njohur Ledri Vula.

Ai pak më parë në profilin e tij në Instastory ka postuar një fotografi të Erës duke i uruar asaj ditëlindjen.

“Happy birthaday”, kishte shkruar Ledri.

Ata të dy kanë bërë më parë një bashkëpunim në këngën me titull “Shumë pis”, këngë e cila pati një sukses shumë të madh. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori