Ledri Vula sërish me pushime (FOTO LAJM)

Pas koncerteve të shumta, ka ardhur koha që Ledri Vula të pushojë dhe këtë gjë i'a ka transmetuar edhe fansave të tij në Instagram. Ledri ka vendosur të ndajë me fansat foto nga vendet si Amsterdam, Gjermani apo Zvicër, të cilat i ka vizituar kohët e fundit. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori