Ledri Vula pa mjekër, ndryshim drastik nga se jemi mësuar ta shohim (FOTO LAJM)

Këngeëtari i njohur Ledri Vula është mjaft i dashur nga publiku.
Ai gjithashtu është një djalë bukursh dhe ka thyer zemrat e shumë vajzave.

Me siguri ju ka humbur nga sytë ose nuk e keni vënë re kurrë këtë foto të Ledrit në diplomimin e tij.

Disa vite më ri dhe pa mjekër, mund të themi se ky Ledrifoto, edhe pse shumë simpatik, nuk duket tamam si Ledri për të cilin shkulim flokët sot.

Shtuar më 18/06/2019, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori