Ledri Vula nis pushimet, ja me kë ka shkuar (FOTO LAJM)

Kanë kaluar vetëm disa ditë që nga publikimi i këngës së fundit të Ledri Vulës dhe Young Zerkës me titull "Nona".

Teksa kënga po korr sukses Ledri duket se ka menduar që të relaksohet disa ditë dhe të shkojë me pushime.

Kështu Ledri Vula ka nisur pushimet së bashku me disa shokë.
Në fotografitë e postuara në rrjete sociale duket se djemtë po argëtohen shumë në Ulqin, Mal i zi.

Ledri me siguri do ketë një verë të ngarkuar me koncerte si çdo vit kështu që kjo është koha e duhur për të marrë energji. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori