1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
Ledri Vula i ëmbël edhe kur ishte fëmijë (FOTO LAJM)

Shpesh yjet e shoëbizit hedhin fotografi të vjetra nga fëmijëria dhe bëhen nostaligjikë për kohën e shkuar.

Por një fotografi e reperit Lderi Vula ngjall interes shumë te publiku pasi ai është një personazh shumë i dashur për ta.

Por ne kete fotografi vihet re se Ledri edhe kur ishte fëmijë duket shumë i ëmbël.

Ndërkohë dje Vula festoi ditëlindjen e tij të 31. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2017, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori