Ledri nis pushimet me të dashurën, shoqërohen nga çifti i njohur shqiptar (FOTO LAJM)

Ledri Vula ka vendosur që t'i largohet të ftohtit për të kaluar disa ditë të ngrohta pushimi në Maldive. Reperi ka shkuar në Maldive me të dashurën e tij, Sarën, por edhe në shoqërinë e një çifti shumë të njohur.

"Prive.al" ka mësuar se Ledri po i kalon pushimet në shoqërinë e Ermal Fejzullahut, bashkëshortes dhe fëmijëve të tij.

Ledri dhe Ermali janë miq të ngushtë kështu që kanë menduar pushimet t'i kalojnë bashkë.

Ermali dhe Ariana kanë postuar plot foto e video nga pushimet ndërsa Ledri dhe Sara janë treguar më të rezervuar.

Shtuar më 08/01/2020, ora 14:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori