Ledri fotografohet me të dashurën në një dasmë, kush është vajza kaq me fat?

Ledri Vula shquhet për potencën e tij vokale. Ylli repit, gëzon një famë gjithandej dhe kjo falë angazhimit të pafund që ai bënë në karrierën e tij.

Ai së fundmi ka qënë i ftuar në një dasëm dhe këtë na e ka treguar vetë reperi në Instastory.

Por mesa duket edhe u duk sikur historia me Sarën, vajzën nga Gjermania kishte mbaruar, realiteti qëndron ndryshe.

ata janë parë sëbashku në dasmën e mbrëmshme dhe çifti në një foto shihen bashkë duke biseduar.

Fakti që kanë shkuar bashkë në dasmë lë të dyshohet se gjërat janë bërë familjare mes çiftit. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 16:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori