Ledri dhe Kida entuziasmojnë fansat, çfarë po kurdis dyshja? (FOTO LAJM)

Kida dhe Ledri janë dy nga artistët më të preferuar të momentit.

Një bashkëpunim mes tyre do të ishte një lajm i mirë për fansat dhe foto e fundit e publikuar nga Ledri ka ngjallur pikërisht këto dyshime.

Edhe pse duket sikur dyshja po përgatiet për festën e “Halloween”, fansat kanë menduar se pas kësaj fshihet diçka tjetër. “Ndoshta kemi një këngë?”, kjo është pyetja që ju kanë drejtuar ndjekësit në Instagram këngëtarëve.

Dyshja nuk ka reaguar akoma, por një këngë prej tyre do të ishte një hit i padiskutueshëm.

Shtuar më 24/10/2020, ora 13:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori