Ledina Çelo thyen krejtësisht rregullat, "tërbon" rrjetin me fotot e fundit (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo gjithmonë ka marrë vëmendjen e mediave rozë për shkak të zërit të veçantë por nuk ka ngelur pa komentuar dhe veshja e saj.

Së fundmi, këngëtarja ndodhet me pushime në Jug ku po relaksohet pranë detit.

Mëngjesin e sotëm, Ledina ka vendosur të thyejë totalisht rregullat në Instagram. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet tepër seksi veshur vetëm me bikini duke nxjerrë në pah linjat e saj perfekte.

Ledina edhe pse nënë e dy fëmijëve dhe në moshë 42 vjeçare, ka treguar edhe një hërë se është imazh i bukurisë femërore.

Shtuar më 06/08/2019, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori