Ledina Çelo ekspozon barkun e rritur me bikini (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja Ledina Çelo ka një djalë 4 vjeçar që quhet Erlis dhe po pret një vajzë.

Ajo ka ndarë me miqtë e saj në Instagram, një foto ku ka zbuluar barkun e rritur vetëm me bikini.

Ledina është e martuar me ish kampionin e Kickbox, Naim Kabashi dhe jeton në Gjermani. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 14:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori