Lavdrim Muhaxheri është gjallë (FOTO LAJM)

Në media ka patur raportime se Lavdrim Muhaxheri është vrarë gjatë luftimeve në Siri.

Një gjë të tillë e kanë raportuar mediat arabe.

Mirëpo, duket se lajmi po përgënjeshtrohet tashmë edhe me fakte.

Një shqiptar nga Gostivari, që po luftonSiri ka postuar disa foto së bashku me Lavdrim Muhaxherin.

Ai ka theksuar se Lavdrimi është gjallë dhe i fortë "si luan" /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 11:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori