Lanë fëmijën me krah të thyer pa e dërguar në spital, prindërit përfundojnë në burg (FOTO LAJM)

Një çift që lanë fëmijën e tyre pesë muajshe në agoni me një krah të thyer për tre ditë pa e dërguar atë në spital, janë burgosur për katër muaj secili.

Nëna Gemma Warne dhe partneri i saj Lee Chambers, pranuan se nuk e kishin dërguar foshnjën e tyre tek mjeku kur ndodhi ngjarja, përcjell albeu.com

Veprimet e tyre ishin quajtur 'të pafalshme' nga një gjyqtar, i cili i burgosi ​​të dy për katër muaj.

Foshnja duroi më shumë se tre ditë 'dhimbje të forta' para se çifti ta dërgonte atë në spital. /albeu.com/


Shtuar më 07/01/2018, ora 10:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori