Land Rover Defender i modifikuar (FOTO LAJM)

Land Rover Defender, së fundmi është bërë pjesë e shtëpisë së kompanisë, e cila është e specializuar për modifikim të interierit, Carlex Design.

Carlex Design për interierin e këtij Land Rover Defender ka zgjedhur ulëset dy-ngjyrëshe me lëkurë shumë cilësore, Alcantara me ngjyrë të zezë, si dhe timonin tre-cepësh prej lëkure.

Përmes fotove do të shikoni se si duket pas një modifikimi të tillë Land Rover Defender. /albeu.com/

Shtuar më 00/00/0000, ora 00:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori