Lancer Evolution modeli më i ri i Mitsubishit (FOTO LAJM)

Mitsubishi Motors prezanton makinën e tij Lancer Evolution X Final. Makina ka një motor me fuqi 480 kuaj fuqi, ajo zotëron amortizatorët e modifikuara, rrotat RAYS me gomat Yokohama, si dhe çatinë dhe spoilerin e pasmë me ngjyrë të zezë me shkëlqim.

Makina vjen në ngjyrë të zezë, posedon rrota me diametër prej 20-inç, detaje Dark Chrome, enterierin prej lëkure me ngjyrë të zezë. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2015, ora 13:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori