"Lamtumirë brune", kështu duket vajza e Eli Farës (FOTO LAJM)

Vajza e këngëtares shqiptare Eli Fara, Marina Fara, është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjet.

Ajo falë bukurisë së saj, ka fituar mijëra ndjekës në Instagram ku shpesh herë i surprizon me foto "hot".

Marina prej kohësh është dalluar për flokët brun dhe të gjatë, por së fundmi ka habitur gjithë ndjekësit teksa ka publikuar disa foto ku shihet shumë më ndryshe se zakonisht.

Siç shihet dhe në postimet e bëra në profilin e saj në ‘Instagram’, Marina ka zgjedhur të ndryshojë ngjyrën e flokëve dhe nga brune të kthehet në bjonde. Ky ndryshim është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj të cilët e kanë komplimentuar. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori