Lady Gaga, imazhi i ri i Versace (FOTO LAJM)

Nëse nuk përbën më lajm fakti që Lady Gaga zhvishet dhe del nudo, me siguri do të habisë shumë informacioni më i fundit që Lady Gaga është konfirmuar si fytyra e Versace për koleksionin pranverë-verë 2014.

Gaga, femra fatale që ka inspiruar shumë kohët e fundit jo vetëm muzikantët por edhe stilistët, njihet dhe si shoqe e ngushtë e shefes Donatella Versace.

Për këtë fakt dhe shumë të tjera, do të jetë pikërisht në fushatën e kompanisë së kësaj të fundit. /albeu.com/
Shtuar më 26/11/2013, ora 12:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori