La sportin, vajza bëhet super modele dhe "shkatërron" rrjetin (FOTO LAJM)

Kur ishte ende adoleshente, cilësohej si një nga futbollistet më premtuese të futbollit amerikan të femrave, por sot nuk mund të thuhet e njëjta gjë.

Abigail Ratchford e kuptoi shumë shpejt se e ardhmja e saj ishte në fushën e modës dhe braktisi futbollin, për t’iu përkushtuar modelingut.

Sot, në moshën 26-vjeçare, amerikania ndiqet nga rreth 8.2 milionë fansa në Instagram dhe është imazh i disa prej kompanive më me emër të modës. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2020, ora 23:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori