La Repubblica artikull për plazhet shqiptare (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Me çadra në rresht dhe plazhet e mbipopulluara, por edhe hapësira të mëdha për të shijuar shkëmbinjtë dhe detin. Jemi në Durrës, rreth 40 kilometra larg Tiranës në Shqipëri.


Kështu e nis artikullin e saj uebsajti italian la Repubblica kushtuar Shqipërisë dhe plazheve të saj. Sipas saj pas rrëzimit të diktaturës është zbuluar edhe nga italianët si një destinacion shumë i bukur për pushime. Përvec brigjeve detare Vendi ka shumë për të ofruar shkruhet në uebsajt ku materiali shoqërohet me pamje nga Durresi. /albeu.com/

Shtuar më 16/08/2013, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit