La nam në Dance With Me, Rashel përdridhet e tregon asetet (VIDEO)
Mbrëmjen e sotme ka nisur Dance With Me.

Ka qenë Seldi ai që ka kërcyer mbrëmjen e sotme këngën e Elvana Gjatës, hitin e kësaj vere "Mike" sëbashku me Rashelin.

Ama duhet thënë se veshja e Rashelit ishte e tepruar dhe tregoi shumë më shumë sesa duhej.

Por ajo nuk e ka pasur problem këtë, ndaj edhe e ka postuar vetë videon në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2018, ora 23:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori